Wspierajmy Japonię w procesie odbudowy tego kraju !!!!!!!

Wspierajmy Japonię w procesie odbudowy tego kraju !!!!!!!

Postprzez ju.phil@wp.pl » 17 mar 2011, o 08:13

Gdańska Fundacja Twórców i Wykonawców Muzyki Współczesnej opublikowała film video, upamiętniający Tragiczny CZAS Wydarzeń jaki Japonia teraz przeżywa. Tsunami i ruchy tektoniczne jakie tam teraz występują, zmotły z powierzni ziemi na prawie całym obszarze Japonii gmachy, wierzowce = ogromną ilość budynków a woda pochłonęła tysiące ofiar, i zniszczyła wszystko wokół. Zagrożenie kolejnymi powodziami, w dalszym ciągu, w tym kraju, jest ogromne.

Powinniśmy TERAZ ! my wszyscy ! zjednoczyć się, by wspierać duchowo Japończyków, aby jak najszybciej mogli oni odbudować swój kraj z tych tak wielkich, wprost niewyobrażalnych dla nas zniszczeń.

:) Nasze optymistyczne spojrzenie w przyszłość pomoże IM zachować spokój i siły witalne potrzebne do przetrwania i odbudowy kraju.
Justyna Maria Philipp
P. S.
Prześlę za chwilę w/w video zamykające w swych kadrach pamięć o tych TRAGICZNYCH dla nas wszystkich wydarzeniach. v Nasze video, w hołdzie JAPOŃCZYKOM : to muzyka, kroki w deszczu i zaduma nad życiem, jest pełną refleksyji odpowiedzią, na te WYDARZENIA...
ju.phil@wp.pl
 
Posty: 33
Dołączył(a): 14 lut 2010, o 13:08

Powrót do Muzyka.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron