World premiere - pianistki Martyny Kułakowskiej

Filmy polecone przez partnerów Radia Patrycjusz lub zapożyczone z uwagi na ich gdańskość treść i wartość.

World premiere - pianistki Martyny Kułakowskiej

Postprzez ju.phil@wp.pl » 13 mar 2011, o 11:45

22 lutego 2011 w Radio Gdańsk nagrano po raz pierwszy w historii Radia premierową płytę , promotional recordong z muzyką współczesną Brytyjskiego kompozytora STEVE JONES'a, prawykonując jego utwory w Polsce. Powstała płyta promocyjna, wydana przez Gdańską Fundację Twórców i Wykonawców Muzyki Współczesnej, promująca nie tylko nową i nieznaną jeszcze zupełnie na świecie muzykę ale może i przede wszystkim dająca szansę młodziutkiej jeszcze gdańskiej artystce - Martynie Kułakowskiej - startu w dążeniu do uwieczniania dzieł w Radio Gdańsk Studiu S 4 , jeszcze dotychczas tam nie rejestrowanych.
Wspaniała pianistka, Martyna, nagrała dwa utwory : CONSOLATIONS kompozytora Steve Jones'a. Ja natomiast nagrałam utwory Piotra Lacherta, Fryderyka Chopina i własną kompozycję dedykowaną temu właśnie twórcy.
Zapraszam do posłuchania CONSOLATION - Steve Jones'a
Przesyłam film video...
Justyna Maria Philipp
ju.phil@wp.pl

Re: World premiere - pianistki Martyny Kułakowskiej

Postprzez ju.phil@wp.pl » 13 mar 2011, o 21:22

:) Drogi Kazimierzu ! Video nie doszło?
Wysłałam Ci je...
Pozdrawiam, Justyna :| 8-)
ju.phil@wp.pl

Postprzez zybert » 9 sty 2012, o 12:01

Mógłbym też poprosić o to video ?

--
Sprzedaż mieszkań Gdynia
zybert

Postprzez Kazimierz Zagórski » 9 sty 2012, o 15:28

Niestety nie otrzymałem nagrania tego koncertu od pana, który mi to obiecał ale fragment nagrania koncertu Martyny zapożyczonego z YouTube znajduje się na stronie:

viewtopic.php?f=47&t=366

Pozdrawiam KZ
Kazimierz Zagórski
Kazimierz Zagórski
Administrator

Powrót do Wideo. Filmy i filmiki