Zaległe publikacje wykładów prof Januszajtisa z roku 2012 r.

Historia kultury gdańskiej - gdańska kultura historyczna. Także podcasty.

Zaległe publikacje wykładów prof Januszajtisa z roku 2012 r.

Postprzez Kazimierz Zagórski » 7 mar 2013, o 15:32

Jak zapowiedziałem, nadrabiając zaległości, publikuję wykłady profesora Andrzeja Januszajtisa, które otrzymałem w prezencie dla Radia Patrycjusz od Pana Mirosława Koźbiała, który jak już wcześniej pisałem systematycznie filmuje wykłady prof. Januszajtisa i który wypreparował ścieżkę dźwiękową ze swoich filmów. Niestety nie dyponuje ilutracjami z zasobów Prof. A. Januszajtisa, które ilustrują kontekstowo wykłady. Proszę więc o wysiłek wyobraźni.
=========================================================================================================

KOŚCIÓŁ ŚW. BRYGIDY W GDAŃSKU.(Listopad 2012 r.)

Obrazek

_________________________________________________________________________________________________________
KOŚCIÓŁ ŚW. BARBARY W GDAŃSKU.( Październik 2012 r.)

Obrazek

Plik uszkodzony. Audycja czasowo niedostępna.
________________________________________________________________________________________________________
KOŚCIÓŁ ŚW.PIOTRA I PAWŁA (wrzesień 2012 r.)

Obrazek

_________________________________________________________________________________________________________
KOŚCIÓŁ ŚW. JANA (Czerwiec 2012 r.)

Obrazek

________________________________________________________________________________________________________

KOŚCIÓŁ BOŻEGO CIAŁA ( Maj 2012 r.)

Obrazek

_________________________________________________________________________________________________

KOŚCIÓŁ I SZPITAL ŚW. DUCHA( Kwiecień 2012 r.)

Obrazek

Kazimierz Zagórski
Kazimierz Zagórski
Administrator

Powrót do Patrycjat