Sąd ostateczy według Anny Klejzerowicz.

Sąd ostateczy według Anny Klejzerowicz.

Postprzez Kazimierz Zagórski » 28 sty 2010, o 01:26

Szanowni, mili ewentualni czytelnicy tego postu.
W pewnym uroczym czy tez może urocznym uroczysku niedaleko Gdańska, pośród świerków i sosen mieszka, żyje i ciężko pracuje opiekując się licznym stadem kotów, Pani Anna Klejzerowicz. Jest osobą, o której prawdziwie można powiedzieć - artystka w tym sensie, który nie odnosi się do zawodu ale do właściwości osobistych. Ma za sobą liczne doświadcza twórcze będąc publicystka, redaktorem, fotografikiem przez wiele lat współpracującym z Teatrem Atelier w Sopocie.
Ja, żona moja S. i syn J., zawdzięczamy Pani Ani naszego przystojnego kota Grubaska alias Bogdana inaczej Bodzia wielkiego dziwaka.

Tym razem chciałbym polecić literackie oblicze Pani Anny Klejzerowicz, autorki kilku powieści takich jak „Negatyw”, „Ostatnia karta”, „Cień gejszy” i „Złodziej dusz”. Ostania praca literacka Pani Anny to „Sąd ostateczny”, której sensacyjna akcja rozgrywa się w Gdańsku.
Otóż były policjant, obecnie gdański dziennikarz – Emil Żądło – spotyka przypadkiem dawno niewidzianą znajomą z narzeczonym. Następnego dnia dowiaduje się, że oboje padli ofiarą makabrycznej zbrodni. W Gdańsku giną zamordowani w okrutny sposób kolejni ludzie. Żądło odkrywa, że ciała ofiar zostają po śmierci groteskowo upozowane i rozpoczyna prywatne śledztwo. Chce jak najszybciej znaleźć mordercę, który staje się coraz bardziej bezwzględny i zaczyna zagrażać także bliskim dziennikarza. Lato mija, ale ani policyjne śledztwo prowadzone przez nadkomisarza Zebrę, ani intuicja dziennikarza i jego dociekliwość nie przybliżają do rozwiązania zagadki tajemniczych śmierci. Gubią się tropy i wydaje się, że morderca sprytnie wodzi wszystkich za nos. Emil dokonuje jednak odkrycia, które pozwoli mu rozwiązać ponurą zagadkę.

Poniżej podaję łącza do księgarni, w których tę godną polecenia powieść można kupić, pozdrawiając czytelników i Panią Annę - ma się rozumieć.

http://kruk.osdw.pl/ksiazka/Klejzerowic ... 79701144KS
http://www.wol.pl/item.php5?id=6425
http://www.kapitalka.pl/autor/Klejzerowicz+Anna
http://e-akapit.osdw.pl/autor/Klejzerowicz+Anna
http://www.ksiegarnia.gdk.pl/ksiazka/Kl ... 6532A8A.s1
http://domowa.net.pl/ksiazka/Klejzerowi ... 17D895A.s1
http://books.osdw.pl/autor/Klejzerowicz+Anna
http://www.rajksiazek.pl/ksiazka/Klejze ... 0FEB848.s4
http://www.najlepszyprezent.pl/index.ph ... rodid=4890

Ponadto książka "Złodziej dusz" wersja tradycyjna papierowa z ilustracjami (świetne grafiki Piotra Duha) do nabycia w:
księgarni i hurtowni
http://ll.com.pl/product_info.php/products_id/65168
Kazimierz Zagórski
Avatar użytkownika
Kazimierz Zagórski
Administrator
 
Posty: 306
Dołączył(a): 22 sty 2010, o 00:15
Lokalizacja: Gdańsk.

Powrót do Literatura.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron