Regulamin forum

Pomysł, idea, misja.

Regulamin forum

Postprzez matteus » 1 lut 2010, o 18:13

Regulamin działu
1. Regulamin niniejszy określa zasady funkcjonowania forum Radia Patrycjusz zwanego dalej forum RP, przez użytkowników Internetu, polegającej na umożliwieniu Internautom bezpłatnego uczestniczenia w forum serwisu znajdującego się pod adresem http://www.radiopatrycjusz.pl, zwanego dalej Forum, w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.
2. Użytkownik uzyskuje możliwość korzystania z bezpłatnego konta automatycznie po zaakceptowaniu treści niniejszego Regulaminu oraz wypełnieniu i wysłaniu przez niego formularza rejestracyjnego.
3. Forum RP nie kontroluje ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym.
4. Administratorem danych osobowych jest administrator forum RP. Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do dotyczących go danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich może uniemożliwić Użytkownikowi korzystanie z niektórych udostępnianych przez Forum RP usług.
5. Administrator forum RP zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika w przypadku, gdy:
a) użytkownik wykorzystuje konto niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa lub niniejszego Regulaminu,
b) użytkownik nie dokonuje logowania do swojego konta przez okres kolejnych 180 dni,
c) nazwa konta narusza prawo, prawem chronione dobra osób trzecich, jest niezgodna z dobrymi obyczajami, w tym jest wyrażeniem powszechnie uznanym za obraźliwe.
6. Po zamknięciu konta administrator forum RP jest uprawniony do umożliwienia innym użytkownikom używania loginu należącego do użytkownika zamkniętego konta.
7. Dostęp do Forum RP mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownicy, którzy zalogowali się na Forum mogą używać zarezerwowanych dla nich loginów. Właściciel może uzależnić korzystanie z Forum od wcześniejszego dokonaniem rejestracji.
8. Użytkownik Forum RP publikując swoje wpisy reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum RP.
9. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na Forum RP treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
10. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkowników Forum wpisów do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim..
11. Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, niezgodnych z niniejszym regulaminem bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny regulamin forum RP
12. Użytkownicy Forum umieszczając wpisy na Forum wyrażają zgodę na dowolne dysponowanie treściami przez Właściciela, w tym skracania, poprawiania i zmieniania.
13. Właściciel forum RP dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum. Właściciel zastrzega sobie prawo do wyłączenia Forum bez podawania przyczyny.
14. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie bez konieczności powiadamiania Użytkowników. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
15. Administrator forum RP zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.
matteus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lut 2010, o 01:20

Powrót do O Radiu Patrycjusz.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron